Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurz pro duly 2019 / 2020

mother-and-baby-1646440_1280.jpg

Další kurz otevřeme na podzim roku 2019.

Máme již termíny prvních tří setkání výcviku - sebezkušenostní části, termíny najdete v rubrice Sebezkušenostní seminář pro duly- zde : http://www.kurzyproduly.cz/clanky/sebezkusenostni-seminar-pro-duly.html

Tato část je základem našeho vzdělávání a na ni navazuje část odborná, která proběhne v roce 2020, v případě dostatečného počtu studentek. Sebezkušenostní část je otevřena dulám i z jiných výcviků a organizací, dulám již pracujícím i těm, které výcvik teprve zvažují.

Nové studentky po této části dále pokračují v odborné části výcviku, ostatní duly se mohou připojit na konkrétní témata v případě zájmu.

Výcvik ukončujeme graduací, studentky, které splní všechny podmínky dostávají Osvědčení o absolvování výcviku - s uvedením  počtu výukových hodin a náplně kurzu.

Každá z našich dul má možnost konzultací se zkušenou dulou při prvních doprovodech, dále poskytujeme pravidelná supervizní setkání, která jsou otevřena všem dulám.

 

Informativní setkání pro nové studentky bude 22.9. v Táboře.

Přihlášky do kurzu prosím do 16.9., vše další probereme na setkání .

Prozatím se můžete podívat na informace ke kurzu do rubriky kurzu 2018, většina se měnit nebude ani pro nový kurz.

Přihlášky a dotazy prosím emailem na cermanova@centrum.cz 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dulí vzdělávání

(Michaela Lafková, 27. 5. 2019 11:32)

Jsem vděčná za to, že jsem se o kurzu dozvěděla ve správný čas a měla možnost jím projít. Každý víkend byl jedinečný, vedený skvělými lektorkami, inspirujícími ženami. Vše, čím jsme v kurzu prošly, dává velký smysl. To, jak na sebe navazují jednotlivé části kurzu od sebezkušenostní, přes odbornou po zážitkové. Až v průběhu kurzu mi došlo, co vlastně opravdu obnáší profese duly. Věřím, že díky tomuto vzdělání budu jiným ženám dobrou podporou. A děkuji za tu možnost poznat mé dulí spolužačky. Byly jsme prima parta, mám vás ráda a bude mi scházet náš pravidelný ženský kruh.